• ul. Starołęcka 38 | 61-361 Poznań
  • tel. 61 22 62 788 | tel. kom. 608 401 820
  • biuro@archistudio.com.pl | andrzej.stempniak@archistudio.com.pl

Witamy w naszej pracowni

 

ARCHI STUDIO - pracownia projektowa jest firmą wykonującą kompleksowe usługi w zakresie opracowań projektów architektoniczno budowlanych, projektów urbanistycznych, aranżacji wnętrz i konsultacji budowlanych.
Gwarancja sprawnego i fachowego działania firmy zapewnia zespół 4 architektów - pracowników etatowych oraz grupa architektów i inżynierów branżowych na stałe współpracująca z firmą.

Właściciel firmy - mgr inż. arch. Andrzej Stempniak jest architektem z 20 letnim stażem projektowym. W latach 1987-1992 asystent projektanta i projektant w pracowni autorskiej prof. dr hab. inż arch. Mariana Fikusa - STUDIO FIKUS, w latach 1992 2002 współwłaściciel i wieloletni Prezes Zarządu pracowni projektowej: Agencja Obsługi Architektonicznej "ARCHI'S" sp. z o.o. Od roku 2002 właściciel autorskiej pracowni architektonicznej: ARCHI STUDIO - PRACOWNIA PROJEKTOWA.

W latach 1991-2003 pracownik dydaktyczny Katedry Architektury i Urbanistyki na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Poznańskiej - wykłady i ćwiczenia w przedmiocie: Projektowanie architektoniczne. Architekt Andrzej Stempniak zyskał uznanie w konkursach ogólnopolskich Stowarzyszenia Architektów Polskich zajmując I miejsce w konkursie urbanistycznym zagospodarowania centrum miasta Wągrowca (w pracowni ARCHIS) oraz II miejsce w konkursie architektonicznym na centrum biurowo handlowe w Szczecinie, wyróżnienie w konkursie urbanistycznym na koncepcje zagospodarowania śródmieścia miasta Częstochowa (współautor).

 

Pracownia firmy ARCHI STUDIO to 4 stanowiska pracy dla architektów. Wyposażenie pracowni umożliwia samodzielne powielanie wykonanej dokumentacji projektowej oraz przekazywanie jej w wersji elektronicznej.
W zależności od specyfiki zamówienia współpracujemy z wyspecjalizowanymi biurami technicznymi, inżynierii środowiska, oświetlenia, dróg, zieleni i innymi z grupy uznanych na poznańskim rynku budowlanym. Zapewniamy obsługę geodezyjną i geologiczną, co pozwala zdjąć z Inwestora ciężar przygotowania materiałów wyjściowych do projektowania.
Kilkuletnia współpraca z firmami wykonawczymi owocuje kontaktami z dobrymi, sprawdzonymi fachowcami gotowymi podjąć się nietypowych i indywidualnych zadań.

Naszymi klientami są zarówno drobni inwestorzy jak i duże firmy, głównie z poznańskiego i wielkopolskiego rynku budowlanego. Wszystkim poświęcamy równie dużo uwagi, dbając o to, by szczególnie na etapie ustaleń koncepcyjnych przedstawiać nasze propozycje projektowe w sposób dostępny, realistyczny, często w wersjach wariantowych aby stworzyć jak najszerszy obraz przyszłej realizacji.
Przegląd dotychczasowych dokonań projektowych firmy przedstawiamy na kolejnych stronach.